Hola, famílies!
A falta d’un mes, tenim el plaer d’anunciar-vos la pròxima Jornada de Portes Obertes. El pròxim dissabte 7 de març, des de les 10.30 i fins a les 13.00 hores, el nostre centre tornarà a obrir les portes a tots aquells que estiguen interessats a conéixer les nostres instal•lacions i la metodologia de treball que emprem amb els nostres alumnes. Durant tot el matí podreu trobar una àmplia varietat de la nostra oferta educativa, així com activitats extraescolars i molts altres serveis. Us convidem a tots, famílies, alumnes i futurs estudiants del nostre centre. Apostem per tu!
¡Hola, familias!
A falta de un mes, tenemos el placer de anunciaros la próxima Jornada de Puertas Abiertas. El próximo sábado 7 de marzo, desde las 10.30 y hasta las 13.00 horas, nuestro centro volverá a abrir las puertas a aquellos que estén interesados en conocer nuestras instalaciones y la metodología de trabajo que llevamos a cabo con los alumnos. Durante toda la mañana podréis encontrar una amplia variedad de nuestra oferta educativa, así como actividades extraescolares y muchos otros servicios. Os invitamos a todos, familias, alumnos y futuros estudiantes de nuestro centro. ¡Apostamos por ti!

puertas abiertas